درباره ما

شرکت گیتی مبتکران سورن با بهره مندی از مبتکران و دانشمندان متعهد و با تجربه، که سابقه کم نظیری در عرصه خلاقیت و نوآوری در تامین نیازهای مردم در صنعت رنگ و عایق دارند، توانسته محصولاتی با کیفیت متمایز،  بِروز و با قیمت رقابتی تولید کند. هدف شرکت جلب رضایت مصرف کنندگان، پاسخگویی سریع به خواسته مشتریان، تولید محصولات برتر، حفظ و توسعه برندی پیشتاز و خلاق در صنعت رنگ و عایق است؛ که این هدف با استقبال چشمگیر مردم و تلاش بی‌وقفه و حرفه‌ای پرسنل کوشا و دانشمند این شرکت، محقق شده است.

گیتی مبتکران سورن از زمان شروع فعالیت خود در عرصه صنعت رنگ و عایق ، رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان را سرلوحه کار خویش قرار داده است. اعتقاد ما این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی ، داشتن تجربه ، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. 

بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد شما مشتریان محترم و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.

close-up-shot-screw-cutting-machine-factory-that-makes-metal-details

گیتی مبتکران سورن

پروانه های بهره برداری

گواهینامه ها و استانداردها اخذ شده

گواهینامه ثبت اختراع رنگ های ضدآب سورن جهت سطوح مختلف

گواهینامه ها و تاییدیه های عایق پرسیم

گواهینامه نانو مقیاس و نئوپان غیرقابل اشتعال

IMG-307

تائیدیه رنگ ها